sysplatform.nu

Egy Furcsa Balesetnek Köszönheti Az Exatlont

1. Bajnokok ligája el hotel
  2. Tv1 élő

A magyar csapat végül 26-20-ra verte a 2016-os bajnok CSM Bukarestet a női kézilabda Bajnokok Ligája Final Four első elődöntőjében a Papp László Sportarénában. A címvédő az egész mérkőzést irányította, a vendég csapat mindössze egyszer tudott döntetlenre zárkózni. A második játékrész felénél aztán beindult a győri henger, Görbicz, Oftedal és Groot parédézott, a kapuban Grimsbö és Kiss Éva stabilan védett, így esélye sem volt a két évvel ezelőtti bajnoknak. Bajnokok Ligája Final Four, eredmény, elődöntő: Győri Audi ETO KC-CSM Bucuresti (román) 26-20 (12-10) a legeredményesebb játékosok: Groot 7, Oftedal, Görbicz 5-5, Amorim 4, illetve Neagu 6, Manea, Kurtovic 4-4, Mehmedovic 3 Hatalmasat játszott, ismét BL-döntős a Győri Audi ETO KC A magyar csapat 26-20-ra verte a 2016-os bajnok CSM Bukarestet a női kézilabda Bajnokok Ligája Final Four első elődöntőjében a Papp László Sportarénában. A második játékrész felénél aztán beindult a győri henger, Oftedal és Groot parédézott, a kapuban Grimsbö és Kiss Éva stabilan védett, így esélye sem volt a két évvel ezelőtti bajnoknak.

Bajnokok ligája el hotel

59. perc Oftedal újabb gólt lőtt, az elnyűhetetlen Manea azért szépít. 26-20, kiütés. 58. perc Manea góljára Althaus válaszol, 25-19. A Győri Audi ETO KC bedarálta a CSM-et a második félidőben. 57. perc Eduarda Amorim egész pályáról vágta be az üres kapuba. Játszik a csapat, játszik a csapat! 24-18, és még az sem zavar most minket, hogy Groot leül két percre pihenni. 55. perc Gyors gólváltás, jó ez így, ezt aláírjuk bármikor. 23-18. 54. perc Eldőlt? Groot, a meccs legjobbja talált be újra, öttel megyünk. 22-17. 52. perc Kurtovic szakítja meg a vendég gólcsendet, de még örülni sincs idejük, érkezett Bódi Bernadett. 21-17, nyolc perc sincs már. 51. perc Emberelőny, hétméteres, Groot-gól. Tiszta sor. 16-16 óta a Győr egy 4-0-ás sorozatot nyom. Lehet, itt dőlt el a meccs? 50. perc Grimsbö kettő óriásit véd, ez biztosan demotiválja a CSM játékosait. Még mindig hárommal megyünk. 49. perc Görbicz Anita megállíthatatlan a szélen, újabb góljával hárommal vezetünk. 19-16. Büntetőt fog Kiss Éva A hetesre újra beálló magyar válogatott kapuson nem lehet túljutni!

ligája

Csakhogy a másik oldalon ott van minden idők egyik legjobbja, Görbicz Anita, és 14-11-re alakítja az állást. Kezdődik a második félidő A második játékrészt a fekete mezben játszó CSM kezdte, az első lövést Grimsbö könnyedén hárította. Félidő! 12-10-re vezet a címvédő Győri Audo ETO KC harminc perc után a budapesti Final Four első elődöntőjében. Végig a Győr kezében volt a meccs eddig, intenzív a védekezés, abszolút nyitott még a párharc. 29. perc Nem koncentráltunk eléggé, Curea érkezett és talált be, 11-10. Sőt, a román csapatnak volt lehetősége egyenlíteni, de a ziccert kapufára verték. A mi támadásunk végén Amorim harcol ki egy büntetőt, Groot, mondanunk sem kell, értékesítette, 12-10. 27. perc Egy Amanda Kurtovic gólra egy Eduarda Amorim góllal válaszoltunk, 11-9. 25. perc Nagy a rohanás, többet is hibáztunk, közben meg hetest kaptak a románok, amit Neagu kegyetlenül bevágott. Egygólos már csak ez előny, 9-8. Mire leírom, Groot szaggatja szét a hálót, 10-8 már.

A 2017-2018-as Bajnokok Ligájának címvédőként ugrott neki a Győri Audi ETO KC. A csoportkörben az orosz Rosztov-Don, a dán Midtyjlland és a francia Brest volt Görbicz Anitáék ellenfele. A magyar csapat a hat csoportmeccséből ötöt megnyert, mindössze egyszer, Oroszországban vérzett el a magyar csapat. Ambros Martinék idényét borzasztóan megkeserítették a sérülések, elég csak Nora Mörk vagy Tomori Zsuzsanna kiesését megemlíteni, de többen is komoly meccseket voltak kénytelenek kihagyni. A középdöntőt így is sikerült egyetlen újabb vereséggel abszolváni, akkor éppen Romániában, az eldőntöbeli ellenfelé, a CSM Bukarest otthonában kaptak ki a győriek 28-22-re. A Krim Ljubljana és a dán Nykøbing Falster nem jelentett gondot sem idegenben, sem otthon, sőt a 2016-os bajnok románokat is sikerült a visszavágón kipipálni (28-24) Győrben. A Final Fourért a Buducnost Podgorica várt a címvédőre, de ezt az akadályt is kettős győzelemmel (26-20 és 30-28) abszolválta az ETO, így a negyeddöntőket ugyancsak magabiztosan behúzó – a hazai meccsüket 13 góllal húzták be a francia Metz ellen, a visszavágón belefért a vereség – CSM ellen játszott május 12-én a BL-döntőért a Papp László Sportarénában.